Rok założenia

1925

Strona główna
Plan lekcji
Dziennik
Kontakt

Technik

ekonomista

Technik

logistyk

Technik

rachunkowości

Technik

hotelarstwa

Technik żywienia

i usług gastronmicznych

 

Deklaracja

dostępności

RODO

 SZKOŁA
   - Samorząd
   - Rada Rodziców
   - Biblioteka
   - Wolontariat
  - Sport szkolny
Szczęśliwy numer
 
 Strona archiwalna
 PROJEKTY
  Eramus+
 PARTNERZY

 

 

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

 

Lp.

Nazwisko i imię

 Godzina dostępności

1.       

Gromek Renata

czwartek 17.00-18.00

2.       

Lipka Alina

środa 17.00-18.00

3.       

Albigowska Joanna

poniedziałek 12.45-13.45

4.       

Bekier Bożena

piątek 13.25-14.25

5.       

Bieganowski Paweł

czwartek 9.40-10.40

6.       

Biernikiewicz Dorota

poniedziałek 11.00-12.00

7.       

Biodrowicz Iwona

czwartek 10.45-11.45

8.       

Błażejowska Małgorzata

wtorek 7.00-8.00

9.       

Bogdan Bożena

czwartek 10.50-11.50

10.   

Chomiszczak Bogdan

czwartek 10.50-11.50

11.   

Chomiszczak Małgorzata

środa 13.25-14.25

12.   

Czeluśniak Jadwiga

poniedziałek 12.30-13.30 (co 2 tydzień)

13.   

Dalska – Kindlarska Anna

czwartek 9.55-10.55

14.   

Drwal Monika

czwartek 9.40-10.40

15.   

Dubis Agnieszka

piątek 9.00-10.00

16.   

Grządziel Anna

środa 8.50-9.50

17.   

Grzeszczak Elżbieta

czwartek 16.05-17.05

18.   

Grzyb Jerzy

czwartek 10.50-11.50

19.   

Indyk Krzysztof

czwartek 12.40-13.40

20.   

Jodłowski Wojciech

piątek 7.00-8.00

21.   

Kosztołowicz Jacek

piątek 8.00-9.00

22.   

Kozłowska Dorota

środa 8.05-9.05

23.   

Krupa Edyta

poniedziałek 7.00-8.00

24.   

Kusiak-Ryba Marzena

środa 8.50-9.20

25.   

Kutiak Agnieszka

piątek 8.50-9.50

26.   

Liput Stefan

piątek 9.40-10.40

27.   

Liszka Beata

czwartek 9.45-10.45

28.   

Łącka Joanna

środa 6.40-7.10, piątek 6.40-7.10

29.   

Malczak Jadwiga

czwartek 10.00-11.00

30.   

Matuszek Joanna

czwartek 10.50-11.50

31.   

Michalewska Grażyna

wtorek 11.45-12.30

32.   

Mierzwiak – Sobolak Agnieszka

piątek 9.40-10.40

33.   

Pospolitak Maria

piątek, 11.45-12.15

34.   

Potaczek Joanna

poniedziałek 13.25-14.25 (co 2 tydzień)

35.   

Pyrcak Monika

czwartek 10.45-11.45

36.   

Rossmanith Adam

wtorek 16.00-17.00

37.   

Rudy Janusz

wtorek 12.00-13.00

38.   

Semenowicz Jolanta

poniedziałek 9.40-10.40

39.   

Sipak-Kowalik Katarzyna

poniedziałek 8.00-9.00 (co 2 tydzień)

40.   

Siudyła Magdalena

poniedziałek 15.00-16.00

41.   

Siwiecka Elżbieta

czwartek 9.00-10.00

42.   

Słyszyk Renata

piątek 10.40-11.40

43.   

Starego Ewa

czwartek 14.10-15.10

44.   

Szelc Renata

czwartek 11.00-12.00

45.   

Szwarczyk Ewa

środa 12.30-13.30

46.   

Szymańska Magdalena

piątek 10.45-11.45

47.   

Telega Ewa

wtorek 10.40-11.40

48.   

Terebecka Monika

środa 9.40-10.40

49.   

Tomkiewicz Magdalena

środa 10.35-11.35

50.   

Wal Agnieszka

poniedziałek 10.40-11.40

51.   

Wolanin Anita

poniedziałek 7.00-8.00

52.   

Wójcik Agata

piątek 8.40-9.40

53.   

Zdybek Radosław

piątek 12.00-13.00

54.   

Zych Monika

poniedziałek 9.40-10.40